
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER A64 AC1200, 4xGE LAN, 1xGE WAN, MESH
1 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERARCHER-A64
- Wi-Fi 802.11ac Wave 2 — до 867 Мбіт/с на 5 ГГц, до 300 Мбіт/с на 2,4 ГГц.
- Широке покриття Wi-Fi — чотири антени забезпечать стабільне Wi-Fi підключення і оптимальне покриття.
- MU-MIMO — в два рази більше одночасних підключень.
- Beamforming — концентрований спрямований Wi-Fi сигнал.
- Режим точки доступу — можливість створення нової Wi-Fi точки доступу.
- Smart Connect — переводить клієнтів на найменш завантажений діапазон і встановлює однаковий для всіх ефірний час.
- Просте налаштування — просте управління мережею за допомогою програми TP-Link Tether.
Двухдіапазонний Archer A64 дозволяє підключити більше пристроїв: діапазон 2,4 ГГц забезпечить надійне підключення для роботи з поштою, перегляду веб-сторінок та інших простих завдань, тоді як діапазон 5 ГГц краще підійде для мультимедійних завдань, таких як відеострим або онлайн-ігри.
Новий рівень безпеки
WPA3 – це найновіший протокол, що підвищує безпеку персональних Wi-Fi мереж. Більш надійне шифрування Wi-Fi пароля та захист від брутфорс-атак забезпечать повноцінний захист домашнього Wi-Fi.
Завдяки чотирьом високопродуктивним зовнішнім антенам роутера Archer A64 сигнал Wi‑Fi буде у всьому будинку, а технологія Beamforming дозволить покращити якість сигналу для віддалених пристроїв за рахунок виявлення їх розташування концентрування сигналу в їх напрямі.
Wi-Fi зі швидкістю до 1200 Мбіт/с за стандартом 802.11ac разом з технологією MU‑MIMO забезпечить надійний швидкісний обмін даними відразу з кількома пристроями і дозволить забути про затримки.
Гігабітні порти Ethernet (1 порт WAN + 4 порти LAN) забезпечать швидкість до десяти разів вище швидкості стандарту Fast Ethernet, що гарантує швидке та надійне підключення для комп'ютерів, Smart TV та ігрових консолей.
Archer A64 – це відмінний вибір для першого знайомства з гігабітною швидкістю підключення за доступною ціною.
Переведіть Archer A64 в режим точки доступу, щоб перетворити наявну дротову мережу на бездротову.
Налаштуйте Archer A64 за лічені хвилини через зрозумілий веб-інтерфейс та зручна програма Tether, яка також дозволяє керувати налаштуваннями мережі з будь-якого пристрою, що працює на Android або iOS.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Тип антени | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| QoS | Пріоритизація пристроїв |
| Вхідний інтерфейс ( WAN ) | PPPoE/PPTP/L2TP/Статичний IP / Динамічний IP/PPTP/L2TP |
| Габарити | 120 x 27.9 x 120 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Діапазон у частотних межах | 2.4 ГГц + 5 ГГц |
| Додатково | Хмара TP-Link/Оновлення прошивки/DHCP/DDNS |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Кнопка скидання до заводських налаштувань | 1 |
| Комплектація | Адаптер живлення/Коротка інструкція/кабель Ethernet/Wi-Fi роутер |
| Максимальна швидкість з'єднання | 867 |
| Мережеві функції | IGMP Proxy/Підтримка VLAN |
| Особливості | Dynamic DNS/IGMP Proxy/DHCP Сервер/Клиент/Резервування DHCP/Онлайн оновлення прошивки/TP-Link DDNS/DMZ/DHCP - сервер/Підтримка DDNS |
| Живлення | 12 В |
| Процесор | 1,2 ГГц |
| Підтримувані протоколи | IPv4/ IPv6 |
| Режими роботи | режим роутера/точка доступу |
| Сертифікація | RoHS/CE |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | a/b/g/n/ac |
| Стандарти | IEEE 802.11b/IEEE 802.11a/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n/IEEE 802.11ac |
| Температура навколишнього середовища | 0 °C - 40 °C |
| Тип | маршрутизатор |
| Керування пристроєм | додаток Tether |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції бездротового режиму | Airtime Fariness/Beamforming/MU-MIMO/режим моста |
| Функції безпеки | Фільтр URL/Ключових слів/WPA-Enterprise/WPA2-Enterprise/Батьківський контроль/WPA/Контроль доступу/WPA2/WPA3/Міжмережевий екран SPI |
| Функції брандмауера | DHCP-сервер/Режим моста/DHCP-клієнт/DDNS/Резервування DHCP |
- Ціна: 1 649 ₴






