
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX23 AX1800, 4xGE LAN, 1xGE WAN, MESH
2 639 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERARCHER-AX23
Особливості:
- Швидкість Wi-Fi до 1,8 Гбіт/с — насолоджуйтесь плавними стрімами, завантажуючи файли та онлайн-ігри без затримок та буферізації.
- Багато підключень одночасно — Wi-Fi 6 дозволяє передавати більше даних на більшу кількість пристроїв завдяки технологіям OFDMA та MU-MIMO разом із зменшеною затримкою .
- Широка зона покриття Wi-Fi — для покращення алгоритмів, технологій формування променів та високопродуктивних антенн.
- Новий чіпсет — високоефективний чіпсет Qualcomm забезпечує стабільність та швидкість Wi-Fi на більш низькому рівні енергоспоживання △.
- Батьківський контроль — багатофункціональний безкоштовний батьківський контроль дозволяє блокувати URL-адреси, керувати профілями, встановлювати інтернет-з'єднання і не тільки.
- Працює з більшістю Інтернет-провайдерів — підтримка L2TP/PPTP та IPTV.
- Підтримка OneMesh — використовуйте OneMesh-підсилювачі, щоб створити покриття у ваших апартаментах та не втрачати сигнал при переміщенні між кімнатами.
- Легке налаштування — налаштуйте роутер за лічені хвилини за допомогою додатку TP-Link Tether.
- Зворотня сумісність — підтримка всіх попередніх стандартів Wi-Fi 802.11.
AX1800 Дводіапазонний Wi-Fi 6 роутер
Wi-Fi 6 — краще в усьомуОстаннє покоління Wi-Fi - це висока швидкість, знижені затримки і збільшена продуктивність, щоб до вашої мережі можна було підключити ще більше пристроїв.
Надшвидкий Wi-Fi 6
Завантажуйте HD-фільми через Wi-Fi за 10 секунд. 1024-QAM підвищує ефективність кодування на 25%, а покращена швидкість модуляції збільшує швидкість передачі даних на 11%. Все це збільшує пропускну здатність та дозволяє виконувати ресурсомісткі завдання відразу на декількох пристроях.
Більше з'єднань без втрати швидкостіНасолоджуйтесь плавними онлайн-іграми та відеотрансляціями одночасно - OFDMA підвищує якість Wi-Fi, дозволяючи кільком клієнтам використовувати один діапазон, що зменшує затримки та нестабільність з'єднання.
Wi-Fi у всьому будинкуЧотири потужні зовнішні антени забезпечать Wi-Fi сигнал у всьому будинку, а технологія Beamforming направить концентрований сигнал в напрямку підключених пристроїв, що особливо корисно, коли вони далеко.
TP-Link OneMesh: Wi‑Fi у всьому будинкуOneMesh — це простий спосіб створення Mesh-мережі з єдиним ім'ям Wi-Fi для безшовного покриття у всьому будинку. Просто підключіть підсилювач OneMesh до роутера OneMesh і вам більше не доведеться шукати стабільне підключення.
WPA3 — новий рівень кібербезпекиWPA3 — це новітній протокол безпеки, що забезпечує підвищений захист Wi-Fi мережі, зокрема, захист Wi-Fi пароля і захист від брутфорс-атак.
П'ять типів з'єднанняУ інтернет-провайдерів часто відрізняються типи підключення і TP-Link знає про це. Саме тому Archer AX23 підтримує п'ять типів підключення, включаючи найбільш популярні - L2TP і PPTP.
Легке керуванняArcher AX23 можна налаштувати за пару хвилин як через зручний додаток Tether (для пристроїв на Android і iOS), так і через веб-інтерфейс.
Захист дітейЗахистіть дітей від непристойного контенту і встановіть час, протягом якого діти можуть користуватися інтернетом, щоб він не відволікав їх від навчання та сну.
СповіщенняОтримуйте повідомлення про нові підключені пристрої і блокуйте для них доступ до мережі, якщо вони здаються вам підозрілими.
Просте оновлення прошивкиВтомилися оновлювати прошивку самостійно? Оновлення по повітрю дозволить оновити прошивку одним натисканням в панелі управління. Увімкніть автоматичне оновлення за розкладом, щоб у вас завжди були новітні функції і засоби захисту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Тип антени | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| QoS | Пріоритизація пристроїв |
| Вхідний інтерфейс ( WAN ) | PPPoE/PPTP/L2TP/Статичний IP / Динамічний IP/PPTP/L2TP/1 шт. |
| Габарити | 260.2 x 38.6 x 135 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Діапазон у частотних межах | 2.4 ГГц + 5 ГГц |
| Додатково | DHCP-сервер/Хмара TP-Link/Оновлення прошивки/автооновлення прошивки/DHCP/DDNS/uPnP |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Кнопка скидання до заводських налаштувань | 1 |
| Комплектація | Адаптер живлення/Коротка інструкція/кабель Ethernet/Wi-Fi роутер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Максимальна швидкість з'єднання | 1201 |
| Особливості | IGMP Proxy/Режим моста/DHCP Сервер/Клиент/Онлайн оновлення прошивки/NO-IP/TP-Link DDNS/DMZ/DHCP - сервер/Підтримка DDNS |
| Живлення | 12 В |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP/OpenVPN |
| Підтримувані протоколи | IPv4/ IPv6/Dynamic DNS (DDNS) |
| Режими роботи | режим роутера/точка доступу |
| Сертифікація | RoHS/CE/FCC |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | ax/ac/n/g/b/a |
| Стандарти | IEEE 802.11b/IEEE 802.11a/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11ax |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Температура навколишнього середовища | 0 °C - 40 °C |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції бездротового режиму | Airtime Fariness/Beamforming/MU-MIMO/OFDMA |
| Функції безпеки | IP-MAC прив'язка/Фільтрація URL/Ключових слів/WPA-Enterprise/WPA2-Enterprise/Батьківський контроль/WPA/Контроль доступу/WPA2/WPA3/Міжмережевий екран SPI |
- Ціна: 2 639 ₴









