
Система WiFi-Mesh TP-LINK Deco E4 AC1200, 2xFE LAN/WAN, 3мод
4 619 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERDECO-E4-3-PACK
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Для доступу до Wi-Fi без перебоїв у всьому будинку Deco використовує систему модулів - позбудьтесь "мертвих зон" раз і назавжди!
- Завдяки сучасній Mesh-технології модулі Deco утворюють єдину домашню мережу з одним ім'ям. Ваші пристрої будуть автоматично перемикатися між різними модулями Deco на високій швидкості, куди б ви не пішли.
- Комплект Deco E4 з трьома пристроями забезпечує покриття до 370 кв.м. Якщо цього недостатньо, просто додайте в мережу більше модулів Deco, щоб збільшити площу покриття.
- Deco Е4 забезпечує швидке і стабільне з'єднання зі швидкістю до 1167 Мбіт/с і працює з основними інтернет-провайдерами та модемами.
- Deco здатний підтримувати роботу навіть найбільш завантаженої мережі, забезпечуючи одночасне з'єднання для більш ніж 100 пристроїв.
- Батьківський контроль обмежує час в мережі і блокує відповідний контент, створюючи унікальні профілі для кожного члена сім'ї.
- Процес налаштування ще ніколи не був таким простим завдяки мобільному додатку Deco.
AC1200 Домашня Mesh Wi-Fi система
Позбудьтесь «мертвих» зон
Deco забезпечує потужний Wi-Fi в кожному кутку вашого будинку. Використовуйте швидке і стабільне з'єднання на площі до 370 кв.м. (3 пристрої). Завдяки можливості дротового та бездротового підключення пристрої Deco працюють як єдине ціле, створюючи максимально швидке та безшовне Wi-Fi з’єднання. Необхідне більше покриття мережі? Просто додайте ще один модуль Deco.
Пристрої Deco разом утворюють єдину Wi-Fi мережу. Ваш смартфон або планшет буде автоматично підключатися до Deco на найбільшій швидкості в будь-якій точці вашого будинку, забезпечуючи безперервне з'єднання.
Завдяки швидкісному Wi-Fi стандарту 802.11ас Deco здатний забезпечити безперервне з’єднання до 100 пристроїв.
Гнучкий і багатофункціональний Deco E4 підтримує різні функції, завдяки яким пристрій можна використовувати в якості роутера або точки доступу. Просто виберіть режим, відповідний вашим потребам, і відчуйте максимальну гнучкість Wi-Fi.
Інтуїтивна функція батьківського контролю дозволить слідкувати за активністю ваших дітей в інтернеті.
Створіть профілі та встановлюйте обмеження для кожного члена сім’ї.
Рівні фільтрації Виконайте миттєве налаштування та захистить вашу родину від небезпечного контенту в інтернеті.
Обмеження за часом Встановіть обмеження за часом у мережі для кожного члена сім’ї.
Подробиці Перевірте, які сайти відвідують ваші діти та скільки часу вони проводять у мережі, щоб забезпечити їх максимальним захистом.
Призупинення з’єднання Відпочиньте від Wi-Fi під час обідньої перерви або відпочинку. Просто натисніть кнопку, щоб призупинити доступ до інтернету в усьому будинку.
Ідеальна сумісність всіх пристроїв Deco Deco E4 утворює єдину Mesh-мережу з усіма моделями Deco. Якщо необхідно - просто додайте в мережу більше модулів для збільшення покриття.
Процес налаштування Deco E4 швидкий та легкий. Просто розпакуйте систему, завантажте додаток і дотримуйтесь інструкцій на екрані.
Просте керування Керуйте Wi-Fi з дому або віддалено через додаток Deco. Вам доступні можливість перегляду та надавати пріоритет підключеним пристроям, налаштування гостьової мережі і т.д.
Голосове управління Підключіть Alexa і керуйте Deco E4 за допомогою голосових команд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| QoS | Пріоритизація пристроїв |
| Інтерфейс | 10/100 Ethernet |
| Вхідний інтерфейс ( WAN ) | PPPoE/PPTP/L2TP/Статичний IP / Динамічний IP/PPTP/L2TP |
| Габарити | 90.7x190x90.7 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Діапазон у частотних межах | 2.4 ГГц + 5 ГГц |
| Додатково | Оновлення прошивки/DDNS/Port Forwarding/uPnP |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Кнопка скидання до заводських налаштувань | 1 |
| Комплектація | Адаптер живлення/Коротка інструкція/3 шт./кабель Ethernet |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Максимальна швидкість з'єднання | 867 |
| Мережеві функції | Підтримка VLAN |
| Особливості | Просте налаштування через програму Deco/Технологія TP-Link Mesh |
| Процесор | Qualcomm |
| Підтримувані протоколи | IGMP/IPv4/ IPv6 |
| Режими роботи | режим роутера/режим точки доступу |
| Сертифікація | RoHS/CE/FCC/IC/KC/NCC/BSMI/IDA/RCM/JPA/JRF/VCCI |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | a/b/g/n/ac |
| Стандарти | IEEE 802.11b/IEEE 802.11a/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n/IEEE 802.11ac |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Температура навколишнього середовища | 0 °C - 40 °C |
| Тип | MESH-система |
| Тип антени | вбудована |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції бездротового режиму | Beamforming/MU-MIMO/NAT/режим моста |
| Функції безпеки | Фільтрація URL/Ключових слів/Батьківський контроль/Контроль доступу/WPA2-Personal/WPA-Personal/Міжмережевий екран SPI |
| Функції брандмауера | DHCP-сервер/DDNS/Список клієнтів DHCP/Резервування адрес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 619 ₴






