
Маршрутизатор TP-LINK TL-WR844N N300, 4xFE LAN, 1xFE WAN
714 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERTL-WR844N
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Високошвидкісний Wi-Fi - швидкість бездротової передачі до 300 Мбіт/с ідеально підходить як для задач, чутливих до пропускної здатності, так і для основної роботи.
- Посилене покриття - дві всеспрямовані антени і 2 × 2 MIMO забезпечують стабільний сигнал Wi-Fi і надійні з'єднання
- Мультирежим 4 в 1 - підтримує режими «Маршрутизатор», «Точка доступу», «Підсилювач Wi-Fi сигналу» і «WISP» для будь-яких потреб мережі.
- Батьківський контроль - визначає, коли і як підключені пристрої можуть піключатися до інтернету.
- Гостьова мережа -забезпечує окремий доступ для гостей при захисті хост-мережі.
- Smooth HD Streaming - підтримує IGMP Proxy/Snooping, Bridge і Tag VLAN для оптимізації потокової передачі IPTV.
- Підтримуваний IPv6 - сумісний з IPv6 (остання версія інтернет-протоколу).
Високошвидкісний Wi-Fi
Насолоджуйтесь переглядом веб-сторінок, потоковою передачею HD і завантаженнями разом з сім'єю. Швидкість бездротового зв'язку 300 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц відповідає вашим повсякденним потребам.
Зробіть кращою бездротову передачу сигналу за допомогою двох антен 5 дБі, технології 2 × 2 MIMO і п'яти високошвидкісних портів Ethernet, щоб забезпечити надійне з'єднання Wi-Fi в будинках середнього розміру.
Легко керуйте своєю домашньою мережею за допомогою універсальних вбудованих інструментів, включаючи батьківський контроль, гостьову мережу, QoS і багато іншого.
Підключіть кабель Ethernet, щоб миттєво створити приватну бездротову мережу і загальний доступ до інтернету з усіма пристроями Wi-Fi.
Режим точки доступу Перетворіть свою існуючу дротову мережу в бездротову.
Режим «Підсилювач Wi-Fi сигналу» Зробіть кращим існуюче бездротове покриття у вашому домі
Режим WISP Підключайтеся до мережі інтернет-провайдера без дротового з'єднання.
Плавне потокове відео Підтримка IGMP Proxy/Snooping, Bridge і Tag VLAN оптимізує потокову передачу IPTV, тому ви можете насолоджуватися улюбленими фільмами і шоу без затримок.
Сумісний з останньою версією інтернет-протоколу (IPv6), що надає можливість використання усіх переваг протоколу порівняно із версією IPv4.
Розроблений для економії місця і доповнення практично будь-якого декору, забезпечує стабільний Wi-Fi у вашому домі.
Налаштуйте Wi-Fi за лічені хвилини за допомогою інтуїтивно зрозумілого веб-інтерфейсу або потужного додатку Tether. Tether також дозволяє вам керувати мережевими налаштуваннями з будь-якого пристрою Android або iOS.
Встановіть період часу, коли будуть вмикатись світлодіоди.
Розклад Wi-Fi Заплануйте час автоматичного відключення бездротової мережі.
Легкий доступ до Wi-Fi Роздрукуйте QR-код і дозвольте гостям підключити Wi-Fi через легке сканування QR-коду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Тип | Бездротовий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| QoS | Пріоритизація пристроїв |
| Інтерфейс | 4х 10/100 Мбіт/с/1×10/100 Mbps |
| Вхідний інтерфейс ( WAN ) | PPPoE/PPTP/L2TP/Статичний IP / Динамічний IP/PPTP/L2TP |
| Віддалене управління | Веб-інтерфейс управління |
| Габарити | 115 × 24.3 × 106.7 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Діапазон у частотних межах | 2,4 ГГц |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Кнопка скидання до заводських налаштувань | 1 |
| Комплектація | Адаптер живлення/Коротка інструкція/кабель Ethernet/Wi-Fi роутер |
| Кількість ядер процесора | 1 |
| Максимальна швидкість з'єднання | 300 |
| Особливості | Підтримка функції Port Triggering/Dynamic DNS/IGMP Proxy/Підтримка UPnP IGD/Режим моста/Резервування DHCP/NO-IP/DMZ/DHCP - сервер/IPTV support/Підтримка DDNS |
| Живлення | 5 В |
| Підтримувані протоколи | IPv4/ IPv6 |
| Режими роботи | режим роутера/режим точки доступу/режим підсилювача Wi-Fi сигналу/WISP Mode |
| Сертифікація | RoHS/CE/FCC |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b/g/n |
| Стандарти | IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Температура навколишнього середовища | 0 °C - 40 °C |
| Керування пристроєм | додаток Tether |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції безпеки | IP-MAC прив'язка/Фільтрація URL/Ключових слів/WPA-Enterprise/WPA2-Enterprise/Батьківський контроль/WEP/WPA/Контроль доступу/Шлюз прикладного рівня/WPA2/Міжмережевий екран SPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 714 ₴








