
Точка доступу TP-LINK EAP235 WALL AC1200, 1xGE, 3xGE out, PoE
3 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: EREAP235-WALL
Повноцінна мережа Wi-Fi в кожному номері
Точка доступу EAP в кожному номері дозволить гостю використовувати власну мережу Wi-Fi з високою швидкістю, потужним сигналом і великою зоною охоплення.
MU-MIMO і два діапазони: більше швидких підключень
Технологія 802.11ac Wave 2 MU-MIMO забезпечить одночасний доступ декількох користувачів в інтернет на швидкості до 1200 Мбіт/с. Передача даних на 2,4 ГГц і 5 ГГц гарантує сумісність з великим числом пристроїв.
Тонкий корпус
Точка доступу товщиною всього 15 мм і з мінімалістичним дизайном розрахована на інтер'єр готельних номерів, лікарень, офісів і студентських гуртожитків, в яких зможе забезпечувати потужний Wi-Fi незважаючи на безліч стін.
Легке розміщення завдяки PoE
Завдяки PoE 802.3af/802.3at прокладка додаткових кабелів в будівлі не потрібно. Підключіть кабель Ethernet з PoE – і все готово.
Проста установка
EAP235-Wall легко встановити: не будуть потрібні додаткові витрати, час або професійні навички.
Гігабітні порти
Пристрій володіє 4 гігабітними портами Ethernet для підключення до мережі (1 входить порт + 3 вихідних порту), при цьому один вихідний порт підтримує PoE passthrough для підключення декількох пристроїв до гигабитной мережі. Провідні пристрої, такі як VoIP-телефони, можуть харчуватися без додаткових електричних кабелів.
Omada SDN – розумне хмарне рішення для бізнес-мереж
Програмно-конфігурується мережу Omada SDN включає в себе мережеві пристрої, такі як точки доступу, комутатори та шлюзи, забезпечуючи потужну бізнес-мережу з високою ефективністю, безпекою і надійністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | 3 x RJ45 10/100/1000 BaseT для LAN/1 × 10/100/1000 Mbit/s Ethernet |
| Віддалене управління | SNMP/HTTPS/HTTP/Management VLAN/Сповіщання по e-mail/L3 Management/Локальний системний журнал/Ввімк./Вимк. світлодіодних індикаторів/Управління контролем доступу за MAC-адресою/Omada Controller Software/Multisite-керування/Хмарний доступ/SSH |
| Габарити | 143 x 20 x 86 |
| Гарантія (місяців) | 60 |
| Діапазон у частотних межах | 2.4 ГГц + 5 ГГц |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Захист інформації | 802.1x/фільтрація MAC-адрес/Ізоляція клієнтів/виявлення несанкціонованих точок доступу/портал аутентифікації/Відповідність SSID -> VLAN/контроль доступу/64/128/152-бітове шифрування WEP/WPA/ WPA2-Enterprise, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Кнопка скидання до заводських налаштувань | 1 |
| Комплектація | Точка доступу/AC1200 Гігабітна внутрішня/зовнішня точка доступу MU-MIMO/Набір гвинтів/Посібник зі встановлення |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 9.8/24.4 |
| Максимальна швидкість з'єднання | 867 |
| Операційна система | Windows |
| Живлення | PoE (802.3af)/PoE/PoE (802.3at) |
| Сертифікація | RoHS/CE/FCC |
| Стандарти | IEEE 802.11b/IEEE 802.11a/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n/IEEE 802.11ac |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Температура навколишнього середовища | 0 °C - 40 °C |
| Тип | Точка доступу |
| Тип антени | вбудовані |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
- Ціна: 3 299 ₴






