
Розширювач покриття WiFi TP-LINK TL-WA855RE N300, 1хFE LAN
879 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERTL-WA855RE
Розширюйте покриття мережі Wi-Fi
N300 Підсилювач Wi-Fi сигналу
Компактний. Потужний
Незважаючи на компактний розмір TL-WA855RE не залишиться непоміченим завдяки його вражаючим можливостям передавати Wi-Fi в раніше недоступних частинах вашого будинку. TL-WA855RE підтримує Wi-Fi.
Є очікування
Дві зовнішні MIMO-антени виділяють TL-WA855RE від інших пристроїв. Технологія MIMO здатна поліпшити продуктивність мережі, збільшуючи швидкість Wi-Fi, а дві антени забезпечать стабільний бездротової сигнал, який досягне кожного куточка вашого будинку.
Легке розширення мережі
Натисніть кнопку WPS на роутері, після чого натисніть кнопку WPS на TL-WA855RE, щоб швидко скористатися розширеною мережею Wi-Fi. Розумний світлодіодний індикатор підкаже найбільш підходяще місце для розміщення пристрою.
Якщо роутера не вистачає
TL-WA855RE працює як ретранслятор і забезпечує надійний сигнал, розширюючи зону мовлення роутера і усуваючи «мертві зони».
Точка доступу для нової мережі
Якщо TL-WA855RE працює в режимі AP, то він використовує порт Ethernet для створення точки доступу і нової Wi-Fi мережі.
Простий моніторинг і віддалений доступ
Tether – це зручний додаток, яке дозволить з легкістю переглядати статус підсилювача сигналу, контролюючи його функції і змінюючи налаштування з будь-якого мобільного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип антени | Зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | 10/100 Мбіт / с порт RJ-45 |
| Габарити | 80x77.3x77.8 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Діапазон у частотних межах | 2.4 ГГц |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Захист інформації | WEP/WPA2-PSK/WPA-PSK |
| Кнопка скидання до заводських налаштувань | 1 |
| Комплектація | Коротка інструкція/Повторювач |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 3.6 Вт |
| Максимальна швидкість з'єднання | 300 |
| Операційна система | Windows/Mac OS/NetWare/UNIX/Linux |
| Режими роботи | режим підсилювача Wi-Fi сигналу/точка доступу |
| Сертифікація | RoHS/CE |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | n/b/g |
| Стандарти | IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| Температура експлуатації | 0...+40 °C |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Тип | ретранслятор/повторювач |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції бездротового режиму | Фільтрація за MAC-адресою Wi-Fi-клієнта/Доменне ім'я для авторизації |
- Ціна: 879 ₴





