Переносна зарядна станція портативна LP CHARGER 300 призначена для заряду портативних ґаджетів (смартфонів, планшетів, ноутбуків та ін.) і для роботи приладів потужністю до 300 Вт у випадках, коли немає доступу до електромережі змінного струму. Водночас передбачено два способи заряджання самої станції: від змінного струму від сонячної батареї LP 100W(DC5521).
Універсальність використання
Велика ємність батареї, компактні розміри, відносно невелика вага, висока функціональність з одночасним приєднанням до 11 різних споживачів електроенергії, а також можливість заряджати саму станцію від сонячних батарей, робить цю модель зручним та ефективним джерелом резервного живлення. Віддалена робота, відпочинок далеко від цивілізації, подорожі й кемпінг будуть простіше та приємніше із цим пристроєм!
Інвертор – забезпечує резервне живлення електроустаткування від джерела змінного струму (AC220V)
Споживачі підключаються до зарядної станції через порти USB, виходи постійного струму, - гніздо прикурювача або розетки для AC220V.
Від сонячної панелі. Час зарядки ≈ 9-10 годин (при використанні сонячних панелей потужністю від 60W при яскравому сонці). Час заряджання залежить від характеристик сонячної панелі.
Від розетки змінного струму. Час до повного заряджання АКБ близько 8 годин (AC).
Якщо одночасно заряджати портативний зарядний пристрій від сонячної панелі та мережного адаптера, час до повного заряджання становитиме не більше 5 годин.
Чому в переносних зарядних станціях краще використовати LiFePO4 акумулятор?
Літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї мають ряд істотних переваг, незамінних для використання в портативних зарядних станціях:
- Безпека на відміну від інших типів літієвих акумуляторів швидка зарядка
- низький саморозряд
- низька вартість експлуатаційних витрат
- відсутність «ефекту пам'яті», батарею можна використовувати за будь-якого рівня заряду, не чекаючи повної зарядки
- компактні розміри та легка вага
Технічні спеціалісти LP нададуть Вам кваліфіковану допомогу у виборі обладнання, виходячи з цілей та завдань споживача.
Гарантія якості та технічна підтримка
Надаємо офіційну гарантію від виробника не менше 12 місяців на всі види обладнання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.1 |
| Вхідна напруга, V | 110-220 |
| Вхідні інтерфейси | DC5521 (підтримка MPPT Solar) |
| Висота, мм | 355 |
| Вихідна потужність, W | 300 |
| Вихідна напруга, V | 220 |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A, DC OUT, євророзетка |
| Виходи змінного струму | 1хAC Output 220V 50Hz 300W |
| Виходи постійного струму | 2хDC Output 12V/5A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина, мм | 225 |
| Місткість АКБ, Wh | 276,5 |
| Ємність АКБ, mAh | 86400 мАч (за 3.2 В), 276,5 Втч |
| Заряджання АКБ від | мережі або сонячної панелі |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Призначення | для телефонів, смарт-годинника, планшетів, ноутбуків, фотоапаратів, побутових приладів |
| Номінальна напруга АКБ, V | 12 |
| Одночасно заряджуваних пристроїв, шт. | 7 |
| Порти USB | 4xUSB Type-A 3v, 5v, 9v, 12v (підтримує швидке заряджання 18 Вт) |
| Світлодіодне освітлення | 1 W (3 режими) |
| Світлодіодне освітлення W | 1 W (3 режими) |
| Тип | зарядні станції |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Умови доставки та оплати | Відсилання з г. Одеса упродовж двох робочих днів. Новою Поштою. Тільки попереднє оплата. Посилка не групується з товарами з інших складів |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Hz | 50/60 |
| Ширина, мм | 230 |
- Ціна: 10 809 ₴









