
Корпус 2E 2E-TMX04-500 TeamX TMX04 з БЖ 2E 2E-TMX04-500 ATX500W, 2xUSB3.0, 1x80мм, VGA 220мм, mATX, чорний
1 660 ₴
- Готово до відправки
- Код: ER2E-TMX04-500
2E TeamX TMX04-500 підходить для збірки компактної домашньої або офісної системи, а також бюджетної робочої станції середнього рівня. Корпус забезпечує можливість монтажу достатньої кількості копій і багаточисельних плат розширення (4 слота розширення), відеоадаптера довжиною до 220 мм. У корпусі передбачено простір для точного розміщення кабелів, можна встановити до 2 вентиляторів, охолодження для процесора висотою не більше 145 мм. В комплекті 1х80 мм вентилятор на задній панелі.
Для підключення, управління та контролю комп'ютерної периферії в арсеналі корпусу є роз'єми 2xUSB 2.0, HD AUDIO+MIC. Корпус з верхнім розташуванням блоку живлення, зі вбудованим блоком живлення 500W.
У комплектації моделі включені інструкція та набір кріпильних елементів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bстановлених вентиляторів | 1 |
| Аудіо ( мікрофон / навушники ) | 1 |
| Вентилятори (опційно) | Бічна панель : 1 x 120мм/Задня панель: 1x 80 |
| Вага | 2.5 |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 145 |
| Внутрішніх відсіків 2.5" | 2 (3) |
| Внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габарити, мм (ВхШхГ) | 355 x 170 x 275 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Комплект постачання | набір кріпильних елементів/руководство з експлуатації/корпус |
| Конектор живлення відеокарт | Немає |
| Конектор живлення мат.плати | 24 pin |
| Конектор живлення процесора | 4 pin |
| Коннектори для підключення Peripheral/FDD/SATA | 1 / 0 / 3 |
| Максимальна довжина VGA | 220 |
| Матеріал | Пластик/Сталь |
| Номінальна потужність БЖ | 250 |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Охолодження | 1x120 мм вентилятор |
| По напрямках | стандартний/офісний |
| Потужність комплектного БЖ | 500 Вт |
| Пікова потужність БЖ | 500 |
| Роз'ємів USB 2.0 | 2 |
| Розташування БЖ | верхнее |
| Тип корпусу | Mini Tower |
| Тип материнської плати | mini-ITX/micro-ATX |
- Ціна: 1 660 ₴











