Цей кронштейн для одного монітора Dell - MSA20 відрізняється складанням практично без інструментів і простою установкою. Dell Quick Release дозволяє без інструментів прикріпити монітор Dell UltraSharp або серії P. Крім того, ви можете скористатися повними варіантами монтажу системи з деякими системами Dell OptiPlex Micro, Ultra і Wyse разом з монітором для створення акуратного столу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | похило-поворотне |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Кут нахилу вгору | 80 |
| Кут нахилу вниз | 35 |
| Кут повороту | 180 |
| Максимальна діагональ | 38 " |
| Максимальне навантаження | 10 |
| Мінімальна діагональ | 19" |
| Особливості | затискайте до товщини письмового столу до 2,1" (53 мм) та отвори Grommet діаметром до 2" (50,8 мм) |
| Регулювання | нахил/поворот/регулювання глибини/регулювання висоти/обертання |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 100x100 мм |
| Тип | кріплення для монітора |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 572 ₴






