
Кріплення ТВ фіксоване 2E 2E2GEN556035FIXPO Letriovgu 55-60"
13 160 ₴
- Готово до відправки
- Код: ER2E2GEN556035FIXPO
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- Розмір екрана 55-60″
- Точне вирівнювання дисплея
- Перегляд у вертикальній або альбомній орієнтації
- Сумісність VESA
- Вантажопідйомність 35 кг
Можливість встановлення у вертикальній або горизонтальній орієнтації – одне рішення для будь-якої інсталяції. Висувне фронтальне розширення забезпечує швидкий доступ для під час встановлення та обслуговування. Профіль: 49~223 мм. Розмір 1 209 × 540 × 49~223 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | фіксоване |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Максимальна діагональ | 60" |
| Максимальне навантаження | 35 |
| Матеріал | сталь |
| Мінімальна діагональ | 55" |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 1209x540x49~223 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм/300x200 мм/300x300 мм/400x200 мм/400x300 мм/400x400 мм/600x400 мм/800x400 мм/800x600 мм/600x600 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 160 ₴





