
Стельове кріплення ТВ Chief FHPVB FHP 10-40", чорне
3 388 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERFHPVB
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Chief FHPVB – це витончена цільнометалева система кріплення Centris, призначена для всіх дисплеїв, сумісних з VESA 75x75 мм, 100x100 мм та 200x100 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chief |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | з нахилом |
| Габарити кріплення | 102 x 102 x 52 |
| Гарантія (місяців) | 120 |
| Кут нахилу вгору | 15 |
| Кут нахилу вниз | 15 |
| Максимальна діагональ | 40" |
| Максимальне навантаження | 18.1 |
| Мінімальна діагональ | 10" |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм/100x100 мм/200x100 мм |
| Тип | Стельове кріплення |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 388 ₴



