
Стійка мобільна 2E 2ECARTVCS Toifkaa 37-70"
4 785 ₴
- Готово до відправки
- Код: ER2ECARTVCS
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця для телевізорів може витримати вагу до 50 кг, розмір екрану варіюється від 37″ до 70″. Діапазон нахилу полиці становить +10°~ -10°. Висоту телевізора можна регулювати у трьох положеннях:1 290, 1 370 та 1 450 мм. Передбачено полицю для камери вагою 5 кг, розмір полиці 298 × 228 мм. Зафіксувати камеру можна на висоті 1 643, 1 723 та 1 803 мм. Навантаження AV-полиці становить 10 кг, а розмір – 485 × 293 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Максимальна діагональ | 70" |
| Максимальне навантаження | 50 |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Мінімальна діагональ | 37" |
| Навантаження однієї полиці | 5 |
| Поверхня | порошкове покриття |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил/регулювання висоти |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 880 x 1803 x 665 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм/300x300 мм/400x200 мм/400x400 мм/600x400 мм |
| Тип | стійка для телевізора |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 785 ₴











