Кріплення фіксоване для ТВ 23-55″ 2E «Сіл» чорного кольору. Міцну конструкцію виготовлено зі сталі. Призначено для телевізорів діагоналлю 32-55″ і вагою до 55 кг. Зручний і надійний кронштейн сумісний із VESA 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 400. Розмір кріплення 9 × 480 × 523 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | фіксоване |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Максимальна діагональ | 55" |
| Максимальне навантаження | 55 |
| Матеріал | сталь |
| Мінімальна діагональ | 32" |
| Поверхня | порошкове покриття |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 480 x 523 x 9 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм/300x300 мм/400x200 мм/400x400 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴







