
Кріплення ТВ фіксоване 2E 2E2GEN2343FIX Luned 23-43"
191 ₴
- Готово до відправки
- Код: ER2E2GEN2343FIX
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення фіксоване для ТВ 23-43″ 2E «Лунед» чорного кольору. Міцну конструкцію виготовлено зі сталі та пластику. Призначено для телевізорів діагоналлю 23-43″ і вагою до 45 кг. Зручний і надійний кронштейн сумісний із VESA 50 × 50, 75 × 75, 100 × 100, 100 × 150, 100 × 200, 150 × 100, 150 × 150, 200 × 100, 200 × 200. Розмір кріплення 20 × 265 × 220 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | фіксоване |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Максимальна діагональ | 43 " |
| Максимальне навантаження | 45 |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Мінімальна діагональ | 23" |
| Поверхня | порошкове покриття |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 265 x 220 x 20 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм/100x100 мм/100x200 мм/200x100 мм/200x200 мм/50x50 мм/100x150 мм/150x100 мм/150x150 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 ₴






