
Кріплення моніторів 2E 2EDGERED2 Kiy настільне
4 534 ₴
- Готово до відправки
- Код: ER2EDGERED2
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
За допомогою системи прокладання кабелю, можна зібрати всі кабелі разом, організувавши порядок на робочому місці. Завдяки спеціальному пружинному механізму з регулюванням можна самостійно налаштовувати оптимальну позицію – нахил (±40°), поворот (±90°), обертання (±180°). Повне розгинання – 479 мм. Розмір кріплення 1 070 × 122 × 630 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Сірий |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | з нахилом, поворотом та обертанням |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Кут нахилу вгору | 40 |
| Кут нахилу вниз | 40 |
| Кут повороту | 90 |
| Максимальна діагональ | 32" |
| Максимальне навантаження | 2 |
| Матеріал | cталь/пластик/алюміній |
| Мінімальна діагональ | 17" |
| Особливості | система прокладки кабелів/обертання: ±180°/швидкознімна пластина VESA/сертифікація BIFMA |
| Поверхня | фарбування пульверизацією |
| Повна довжина "руки" | 465 |
| Призначення | кріплення моніторів |
| Регулювання | нахил/поворот/повернення |
| Рекомендована товщина робочого стола (кріплення на втулці) | 10 |
| Рекомендована товщина робочого столу (кріплення затискачем) | 10 |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 1070 x 122 x 630 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм/100x100 мм |
| Тип | кріплення для монітора |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 534 ₴











