
Кріплення ТВ поворотне KSL WMO-4325T 19-43"
1 115 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERWMO-4325T
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний похило-поворотний кронштейн WMO-4325T. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 19-43 дюйма і вагою до 25кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 100×100 мм до 200×200 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | похило-поворотне |
| Гарантія (місяців) | 300 |
| Кут нахилу вгору | 15 |
| Кут нахилу вниз | -5 |
| Кут повороту | 180 |
| Кількість вузлів повороту | 3 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна відстань від стіни | 533 |
| Максимальна діагональ | 43 " |
| Максимальне навантаження | 25 |
| Мінімальна відстань від стіни | 67 |
| Мінімальна діагональ | 19" |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил/поворот |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 100x100 мм/100x200 мм/200x100 мм/200x200 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 115 ₴





