
Кріплення ТВ з кутом нахилу KSL WMB-4021N 19-43"
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERWMB-4021N
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний похилий кронштейн WMB-4021N. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 19-43 дюйма і вагою до 25 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 100 × 100 мм до 200 × 200 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | з нахилом |
| Гарантія (місяців) | 300 |
| Комплектація | кронштейн в зборі/інструкція/гарантійний лист/шайба М4 збільшена (4 шт.)/гвинт 6х30 (4 шт.)/гвинт 8х45 (4 шт)/пластиковий адаптер (8 шт.)/дюбель 10х50 (3 шт.)/гвинт 6х60 (3 шт.)/шайба М8 (3 шт.)/гвинт 4х12 (4 шт.) |
| Кут нахилу вгору | 15 |
| Кут нахилу вниз | 5 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ | 43 " |
| Максимальне навантаження | 25 |
| Мінімальна відстань від стіни | 52 |
| Мінімальна діагональ | 19" |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 100x100 мм/100x200 мм/200x100 мм/200x200 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴







