
Кріплення ТВ поворотне Chief TS110SU Thinstall TS110SU 10-40"
7 552 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERTS110SU
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chief |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | похило-поворотне |
| Гарантія (місяців) | 120 |
| Глибина в складеному і розкладеному стані | 38/251 |
| Максимальна діагональ | 40" |
| Максимальне навантаження | 15.9 |
| Мінімальна діагональ | 10" |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил/поворот |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 237 x 356 x 38 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 100x100 мм/200x100 мм/200x200 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 552 ₴


