
Кріплення ТВ фіксоване Simpler 48EP 40-55"
726 ₴
- Готово до відправки
- Код: ER48EP
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний фіксованний кронштейн Simpler 48EP. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 32-65 дюйма і вагою до 30 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 200 × 200 мм до 400 × 400 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | фіксоване |
| Гарантія (місяців) | 120 |
| Комплектація | інструкція/гарантійний лист/гвинт М6*16 (4 шт)/шуруп м6*60 (6шт)/шуруп м6*60 (8шт)/шайба М8 (8 шт)/гвинт М8*20 (4шт) |
| Максимальна відстань від стіни | 29 |
| Максимальна діагональ | 55" |
| Максимальне навантаження | 30 |
| Мінімальна діагональ | 40" |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм/200x400 мм/300x300 мм/300x400 мм/400x200 мм/400x300 мм/400x400 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 726 ₴






