
Кріплення чотирьох моніторів Chief K3F220B Kontour підставка 2х2, чорна
34 848 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERK3F220B
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chief |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяців) | 120 |
| Максимальна діагональ | 24" |
| Максимальне навантаження | 6.8 |
| Матеріал тумби | метал |
| Мінімальна діагональ | 10" |
| Призначення | кріплення моніторів |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 864 x 992 x 393 |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм/100x100 мм |
| Тип | підставка для моніторів |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 848 ₴


