
Джерело безперебійного живлення Eaton 9E10KI 9E, 10000VA/8000W, LCD, USB, RS232, Terminal in&out
174 062 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER9E10KI
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Eaton 9E10KI - це безперебійне джерело живлення (UPS), яке використовує технологію подвійного перетворення для забезпечення надійного захисту критично важливих навантажень. Завдяки можливості підключення до чотирьох додаткових батарейних модулів (EBM), Eaton 9E10KI забезпечує тривалий час роботи при відключенні електроенергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Інтерфейс | USB/RS232 |
| Вага | 85.4 |
| Вид | ДБЖ серверів і мережевого обладнання |
| Вхідна напруга | 176–276 В |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна напруга | 220 В/230 В/240 В |
| Відносна вологість | 0-95% (без конденсації) |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Дисплей | 1 |
| Ефективна вихідна потужність | 8000 |
| Ефективність | ≥ 92% |
| Комплектація | USB кабель/інструкція/ДБЖ/послідовний кабель |
| Макс. вихідна потужність | 10000 |
| ПЗ | Intelligent Power |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 708,5 x 262,4 x 612,9 |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | Terminal block |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | подвійне перетворення |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від батарей | 15/9 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 062 ₴






