Джерело безперебійного живлення з захистом від імпульсних перешкод для електронної апаратури і комп'ютерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Технічні характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлено батарей | 1 |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Ємність батареї | 84 |
| Імпульсний захист | 310Дж |
| Інтерфейс | USB/RS232 |
| Вага | 6.32 |
| Вихід | IEC-320-C13/IEC Jumpers |
| Вхід | IEC-320-C14 |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60/47-63 |
| Вихідна частота, Гц | 50-60/47-63 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Діапазон вхідної напруги | 160-300 В |
| Ефективна вихідна потужність | 300 |
| Захист | захист від перевантажень/фільтрація перешкод/захист лінії передачі даних/звукова сигналізація/розетки з акумуляторним живленням і захистом від сплесків напруги |
| Кількість шнурів живлення, шт | 2 |
| Макс. вихідна потужність | 500 |
| Максимальний струм | 7А |
| Модель батареї | RBC2 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 165 x 91 x 284 |
| Рівень шуму | 40 |
| Тип батареї | олив'яно-кислотна |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | резервний (Back-UP) |
| Типовий час перезарядки (до 90%) | 8 років |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання на батарею | 6 |
| Час повної зарядки | 360 |
| Час роботи за повного навантаження | 3.8 |
| Час роботи при половинному навантаженні | 14.1 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 195 ₴








