
Планшет Samsung SM-X730NZAPEUC Galaxy Tab S11 (X730) 11" 12ГБ, 256ГБ, 8400мА•год, Android, сірий
48 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERSM-X730NZAPEUC
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Операційна система | Android |
| Колір | Сірий |
| Екран | |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED 2X |
| Користувальницькі характеристики | |
| BeiDou | 1 |
| Bluetooth | 1 |
| Cпалах | 1 |
| GALILEO | 1 |
| GPS | 1 |
| QZSS | 1 |
| Wi-Fi | 1 |
| Ємність батареї | 8400 |
| Автофокус | 1 |
| Вбудована пам'ять | 256 |
| Версія Bluetooth | v5.4 |
| Вага | 469 |
| Відео формати | MKV/AVI/MP4/FLV/3GP/WEBM/M4V/3G2 |
| Відеоприскорювач | 1 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Додатково | датчик освітлення/гіроскоп/датчик Холла/сканер відбитків пальців/геомагнетичний датчик/датчик повороту екрана/підтримка стилуса/посилена алюмінінеєве покриття Armor/підтримка SmartThings |
| Діагональ екрана | 11 |
| Звукові формати | MP3/FLAC/AAC/OGG/WAV/M4A/MIDI/AMR/MID/IMY/3GA/XMF/MXMF/RTTTL/RTX/OTA/AWB/OGA |
| Кількість кольорів | 16 млн кольорів |
| Кількість мегапікселів основної камери | 13 |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Матеріал корпуса | алюміній/скло |
| Обсяг ОЗУ | 12 |
| Порти підключення | USB Type-C/USB 3.2 Gen 1 |
| Розмір | 253,8 x 165,3 x 5,5 |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 |
| Слот для карт пам'яті | 1 |
| Стандарти захисту | Пилонепроникний і водостійкий за стандартом IP68 (занурення на глибину до 1,5 м на 30 хвилин) |
| Тип накопичувача | UFS |
| Тип пристрою | Планшет |
| Фронтальна камера для відеодзвінків | 1 |
| Час в режимі медіаплеєра | 18 |
| Частота процесора (детально) | 1x3.63 GHz Cortex-X925 & 3x3.3 GHz Cortex-X4 & 4x2.4 GHz Cortex-A720 |
| Швидкість Wi - Fi - модуля | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 399 ₴










