
Джерело безперебійного живлення APC SMX1500RMI2U Smart-UPS X 1500VA/1200W, RT 2U, LCD, USB, RS232, 8xC13
91 862 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERSMX1500RMI2U
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтелектуальна система захисту живлення мережного устаткування від початкового рівня до можливості нарощування тривалості автономної роботи. Ідеально пасує для серверів, торгових терміналів, маршрутизаторів, комутаторів, концентраторів та інших мережних пристроїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Імпульсний захист | 645Дж |
| Інтерфейси управління | USB/SmartSlot/RJ45 |
| Вага | 24.82 |
| Вид | ДБЖ серверів і мережевого обладнання |
| Висота ( unit ) | 2U |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вхідна частота, Гц | 47-63 |
| Вихідна частота, Гц | 47-63 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Діапазон вхідної напруги | 151-302 В |
| Ефективна вихідна потужність | 1200 |
| Захист | захист від короткого замикання/захист від перевантажень/фільтрація перешкод/звукова сигналізація/роз'єм аварійного відключення |
| Макс. вихідна потужність | 1500 |
| Максимальний струм | 20 А |
| Регулювання напруги | 1 |
| Розеток з резервом | 8 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 89 х 432 х 490 |
| Тип батареї | свинцево-кислотна (SLA) |
| Тип монтажу | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Рівень шуму | 40 |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи за повного навантаження | 5.8 |
| Час роботи при половинному навантаженні | 17.2 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 862 ₴





