Рама виконана за класичною високою схемою міського велосипеда з високим кермом. Це забезпечує зручну посадку і дозволяє дитині їздити на велосипеді з рівною поставою, не горблячись.
Кермо і сидіння регулюються по висоті в широкому діапазоні. Сидіння м'яке, з покриттям з ECO-шкіри. Гріпси керма м'які гумові, з бічним захистом рук при падінні. Ручне гальмо V-Brake на передньому і ножні гальма на задньому. Подібна суміжна схема, де для гальмування заднім колесом потрібно натискати на педалі в зворотному напрямку, дозволить маленькій дитині легше освоїтися. Так як самим маленький діткам буває складно користуватися ручним гальмом. Диск колеса 12` традиційний, шпицевий з класичної втулкою на підшипниках. Високий і широкий профіль покришки забезпечать комфортне катання як по асфальту, так і по нерівностями. Колеса додатково захищені бризковиками, пофарбованими в колір велосипеда і надійно захистять від бруду і бризок.
У комплектацію велосипеда входить 2 катафота, дзвіночок на кермо, набір інструментів для збірки та обслуговування велосипеда, корзинка з натурального ротанга, набір бічних навчальних коліс.
Велосипед поставляється на 85% зібраним. Під час складання потрібно встановити кермо, педалі, налаштувати гальма і встановити аксесуари. Необхідні для складання інструменти поставляються в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIQILONG |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без аксесуарів | 7.7 |
| Вага з аксесуарами | 8.45 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Діаметр колес | 12" |
| Заднє гальмо | Ножний |
| Комплектація | 2 катафоти/кошик/бічні тренувальні колеса/дзвіночок на кермо/набір для обслуговування та збирання велосипеда |
| Матеріал рами | Метал |
| Обладнання | 2 додаткові бічні колеса/сигнальний дзвіночок/кошик |
| Переднє гальмо | V-Brake |
| Регулювання висоти керма | 60-65 см (від підлоги) |
| Регулювання висоти сидіння | 41-51 см (від підлоги) |
| Рекомендований вік | 2-4 роки |
| Рекомендований зріст | 90-100 см |
| Розмір сидіння | 20.5 х 11.5 |
| Тип | Велосипед |
| Ширина включно з кермом | 45 |
| Ширина колеса | 5 |
- Ціна: 6 599 ₴












