Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-771 має сучасний дизайн та якісне звучання. Широкий функціонал "бумбокса" дозволяє прослуховувати музику підключаючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбуки і т. п., як через вивід AUX, так і по Bluetooth. USB і Micro SD card роз'єми дають можливість прослуховувати аудіо-файли з flash носіїв. X-771 відмінний супутник для відпочинку на природі, літій-іонний акумулятор на 8000 mAh забезпечить вас музикою на вельми тривалий час.
Уцінка: підпорчена упаковка
Особливості
- USB, Micro SD (TF)
- RGB Підсвічування
- Збільшений час роботи
- Пульт дистанційного керування
- Радіус дії Bluetooth – до 10 метрів
- Передача аудіо сигналу по Bluetooth
- Эквалайзер регулювання рівня високих і низьких частот
- AUX підключення для використання з ПК, ТБ і іншими джерелами
- TWS - одночасне підключення двох систем до одного джерела аудіо сигналу
Технічні характеристики
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3900 г. |
| Вихідна потужність | 50 (2 х 25) |
| Гарантія (місяців) | 1 |
| Довжина кабелю, м | - |
| Додатково | TWS, підсвітка |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 50 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | USB Type C / 5 V DC, 2 А |
| Носії музики | USB, microSD |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | Немає |
| Розмір | 470 × 240 × 240 мм |
| Розмір упаковки | - |
| Розміри динаміків, мм | 2 х Ø 40 + 2 х Ø 120 |
| Система | Портативна 2.0 |
| Стан | Уцінка: зіпсована упаковка |
| Тип харчування | літій-іонний акумулятор, сумарна ємність батарей 8000 мА·год @3.7 В |
| Типи входів | USB / Micro SD card / Aux / Bluetooth |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 45 – 22 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 399 ₴












