
Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX2000I 9SX, 2000VA/1800W, LCD, USB, RS232, 8xC13
88 816 ₴
- Готово до відправки
- Код: ER9SX2000I
Графічний РК-дисплей
Новий графічний РК-дисплей надає на одному екрані чітку інформацію про стан безперебійника і виміряні показники. Положення рідкокристалічного дисплея можна відрегулювати так, щоб забезпечувати найкращі кути огляду під час використання.
Готовий до віртуалізації
Завдяки додатковій мережевій платі та програмному пакету Intelligent Power Software Suite компанії Eaton, сумісному з усіма основними операційними системами, ДБЖ 9SX безперешкодно інтегрується в провідні програмні середовища віртуалізації та з хмарними інструментами взаємодії.
Подовжений час роботи
Джерело безперебійного живлення Eaton серії 9SX дає змогу збільшити час автономної роботи завдяки доповненню системи зовнішніми акумуляторними модулями з підтримкою функції гарячої заміни. Такі додаткові акумуляторні модулі автоматично розпізнаються ДБЖ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Інтерфейс | USB/1 слот для карт/RS-232/1 клемна мініколодка для дист. увімкнення/вимкнення та аварійної зупинки |
| Вага | 33.3 |
| Вид | ДБЖ серверів і мережевого обладнання |
| Вихід | 8xC13 |
| Вхід | C14 |
| Вхідна напруга | 200-276 В |
| Відносна вологість | 0-96% (без конденсації) |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | управляемые группы розеток/возможность добавления дополнительных батарей до 4шт./управління батареєю ABM або стандартним режимом заряду з термокомпенсацією (вибирається користувачем) |
| Ефективна вихідна потужність | 1800 |
| Комплектація | правила техніки безпеки/2 шнура для під'єднання обладнання/ІБП/кабель зв'язку RS232/шнур для під'єднання до електромережі змінного. струму/USB-кабель |
| Макс. вихідна потужність | 2000 |
| Максимальний ККД | 99 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 346 x 214 x 412 |
| Тип батареї | олив'яно-кислотна |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | онлайн із подвійним перетворенням |
| Рівень шуму | 45 |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від батарей | 7/20 хв |
- Ціна: 88 816 ₴






