
Джерело безперебійного живлення Eaton 9E3000I 9E, 3000VA/2400W, LCD, USB, RS232, 6xC13, 1xC19
53 770 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER9E3000I
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Eaton 9E 3000i - це надійне безперебійне джерело живлення (UPS) з подвійним перетворенням, яке забезпечує захист від перебоїв у електроживленні. З потужністю 3000 ВА та вихідною потужністю 2400 Вт, цей UPS підтримує синусоїдальну форму вихідної хвилі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Інтерфейс | USB/RS232 |
| Вага | 24.2 |
| Вид | ДБЖ серверів і мережевого обладнання |
| Вихід | 1xC19/6xC13 |
| Вхідна частота, Гц | 40-70 |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна напруга | 220 В/230 В/240 В |
| Відносна вологість | 0-95% (без конденсації) |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | 1 гніздо для мережевої плати Network-MS, плат ModBus-MS або Relay/вбудований байпас/автоматичний тест батареї/Функція автоматичного вимкнення |
| Діапазон вхідної напруги | 176-300 В/100-300 В |
| Ефективна вихідна потужність | 2400 |
| Ефективність | ≥ 91% |
| Захист | захист від глибокого розряду |
| Комплектація | USB кабель/інструкція з безпеки/ДБЖ/послідовний кабель/короткий посібник |
| Макс. вихідна потужність | 3000 |
| ПЗ | Intelligent Power |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 399 x 330 x 190 |
| Тип батареї | олив'яно-кислотна |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13/C19 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | онлайн с подвійним перетворенням |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від батарей | 13/7 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 770 ₴









