Рама велосипеда виготовлена з металу та має необхідну міцність, щоб витримати всі навантаження навчання дитини катанню на велосипеді. Рама виконана за класичною високою схемою міського велосипеда з високим кермом. Це забезпечує зручне сідання та дозволяє дитині їздити на велосипеді з рівною осанкою, без зайвих напружень.
Кермо та сидіння регулюються по висоті в широкому діапазоні. Сидіння м'яке, з покриттям з ECO-шкіри та амортизаційними пружинами. Ручки керма м'які, гумові, з боковим захистом рук при падінні. Ручні гальма, V-Brake на передньому та барабанний механізм на задньому гарантують надійне гальмування. Колесо 16" стальне, традиційнезі спицями та класичною втулкою на підшипниках. Високий і широкий профіль покришок забезпечать комфортну їзду як по асфальту, так і по нерівностям. Колеса додатково захищені металевими бризковиками, забарвленими у колір велосипеда, що надійно захистить від бруду і бризк.
Комплектація велосипеда включає: 2 катафоти, дзвіночок на кермо, набір інструментів для збирання та обслуговування велосипеда, корзинку з натурального ротангу, набір бокових навчальних коліс.
Велосипед поставляється на 85% зібраним. Під час збирання потрібно встановити кермо, педалі, налаштувати гальма та встановити аксесуари.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIQILONG |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без аксесуарів | 9.6 |
| Вага з аксесуарами | 10.5 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Довжина | 113 |
| Діаметр колес | 16" |
| Заднє гальмо | барабанне |
| Комплектація | 2 катафоти/кошики/дзвіночок на кермо/набір для обслуговування та прибирання велосипеда/бокові навчальні колеса/металеві багажники |
| Матеріал рами | Метал |
| Обладнання | кошик |
| Особливості | велосипед поставляється на 85% зібраним/сидіння з амортизаційними пружинами/сидіння з покриттям із ECO-шкіри |
| Переднє гальмо | ручне/U-Brake |
| Регулювання висоти керма | 72-78 см (від підлоги) |
| Регулювання висоти сидіння | 55-61 см (от пола) |
| Рекомендований вік | 3-6 років |
| Рекомендований зріст | 100-115 см |
| Розмір сидіння | 22,5 х 19,5 |
| Тип | Велосипед |
| Ширина включно з кермом | 53 |
| Ширина колеса | 5 |
- Ціна: 6 159 ₴












