Крім цього, при розробці цієї моделі подбали і про комфорт. Рама сконструйована за канонами міського велосипеда з високою рамою, де кермо і сидіння забезпечують посадку з рівною спиною. Кермо і сидіння регулюються по висоті в широкому діапазоні. Сидіння м'яке, з покриттям з ECO-шкіри. Гріпси керма м'які гумові, з бічним захистом рук при падінні. Ручне гальмо V-Brake на передньому, і задньому колесі. Диск колеса 16` традиційний, шпицевий з класичною втулкою на підшипниках. Високий і широкий профіль покришки забезпечать комфортне катання як по асфальту, так і по нерівностями. Колеса додатково захищені бризковиками, пофарбованими в колір велосипеда і надійно захистять від бруду і бризок.
У комплектацію велосипеда входить 2 катафоти, дзвіночок на кермо, набір інструментів для збірки та обслуговування велосипеда, набір бічних навчальних коліс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIQILONG |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без аксесуарів | 9.3 |
| Вага з аксесуарами | 10 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Довжина | 108 |
| Діаметр колес | 16" |
| Заднє гальмо | V-Brake |
| Комплектація | 2 катафоти/бічні тренувальні колеса/дзвіночок на кермо/набір для обслуговування та збирання велосипеда |
| Матеріал рами | Сталь |
| Обладнання | 2 додаткові бічні колеса/сигнальний дзвіночок |
| Особливості | велосипед поставляється на 85% зібраним |
| Переднє гальмо | V-Brake |
| Регулювання висоти керма | 68-73 см (від підлоги) |
| Регулювання висоти сидіння | 50-60 см (від підлоги) |
| Рекомендований вік | 3-6 років |
| Рекомендований зріст | 100-115 см |
| Розмір сидіння | 20.5 х 11.5 |
| Тип | Велосипед |
| Ширина включно з кермом | 51 |
| Ширина колеса | 5.5 |
- Ціна: 7 039 ₴












