
Мультирізка Sencor SSG4300WH стаціонарна, 150Вт, 5 насадок, білий
1 979 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERSSG4300WH
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Слайсер може нарізати картоплю на тонкі скибочки для смаження, або фрукти та овочі для прикраси страв тощо.
- Терка з хвилястими ножами підходить для нарізки фруктів і овочів на оформлення різних страв.
- Велика терка використовується для шинкування овочів на суп, для приготування картопляних млинців або овочевих і фруктових салатів тощо.
- Дрібна терка підходить для приготування фруктових і овочевих салатів або сирних і овочевих паст тощо.
- Дуже дрібна терка призначена для подрібнення / помелу кокоса, мигдалю, горіхів і для приготування крихт із твердого хліба тощо.
- Сучасний, ергономічний, компактний і економічний дизайн.
- Подається на тарілці або мисці.
- Легко чиститься завдяки сучасній конструкції.
- Безшумна робота.
- Протиковзкі ніжки для зручного використання.
- Місце для зберігання шнура живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24.5 см |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Глибина | 19.5 см |
| Довжина шнура живлення | 1.2 |
| Насадки | слайсер для тонких скибочок/терка для хвилястих скибочок/крупна терка/дрібна терка/сама дрібна терка |
| Об'єм чаші | 1 |
| Особливості | Легко очищається завдяки сучасній конструкції/безшумна робота/Протиковзкі ніжки для безпроблемного використання/Місце для зберігання шнура живлення |
| Потужність | 150 Вт |
| Тип | мультирізка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 22.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 979 ₴








