
Джерело безперебійного живлення Eaton 5SC1000i 5SC, 1000VA/700W, LCD, USB, RS232, 8xC13
27 694 ₴
- Готово до відправки
- Код: ER5SC1000i
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-35°C |
| Інтерфейси управління | USB/RS-232 |
| Вага | 11.1 |
| Вид | ДБЖ серверів і мережевого обладнання |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вхідна частота, Гц | 55-65/45-55 |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Діапазон вхідної напруги | 184-276 В |
| Ефективна вихідна потужність | 700 |
| Захист | захист від короткого замикання/захист від перевантажень/фільтрація перешкод/захист батарей від глибокого розряду/Захист від високовольтних імпульсів |
| Макс. вихідна потужність | 1000 |
| Розеток з резервом | 8 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 210 x 150 x 340 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Рівень шуму | 40 |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи за повного навантаження | 5 |
| Час роботи при половинному навантаженні | 13 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 694 ₴



