
Корпус 2E Credo V500B-400 з БЖ 2E ATX400, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 1x120мм, VGA 310мм, ATX, чорний
1 726 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER2E-V500B-400
Бічні панелі перфоровані, що забезпечує активну циркуляцію повітряних потоків. Отвори мають оптимальний діаметр, затримують пил та дрібні частинки ззовні.
Виготовлений із сталі 0.7мм. Типорозмір корпусу Mid Tower - це сумісність із материнськими платами ATX, Micro ATX, Mini ITX. 2E Credo V500B-400 підійде для складання компактної домашньої або офісної системи, а також бюджетної, середнього рівня робочої станції. Виглядає бездоганно та сучасно.
Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів та численних плат розширення (7 слотів розширення), відеоадаптера довжиною до 310мм. У корпусі передбачено простір для акуратного розміщення кабелів, можна встановити два вентилятори, охолодження для процесора висотою до 160мм.
У корпусі встановлено 1х120мм вентилятор на задній панелі. Для підключення, керування та контролю за комп'ютерною периферією в арсеналі корпусу є роз'єми 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, HD AUDIO+MIC, кнопки та індикатори Power, LED, HDD LED, що розташовані на передній панелі. Це зручно в процесі експлуатації.
У корпус вбудований блок живлення (з кабелем живлення), потужністю 400W - верхнє розташування. У комплектацію моделі включено інструкцію та набір кріпильних елементів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E Gaming |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо ( мікрофон / навушники ) | 1 |
| Вентилятори (опційно) | Задня панель: 1 x 120 мм |
| Вага | 3.85 |
| Висота | 185 |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 160 |
| Внутрішніх відсіків 2.5" | 4 |
| Внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Глибина | 413 |
| Додатково | 1xUSB Type C |
| Кнопки | Power/LED+ HDD LED |
| Комплект постачання | набір кріпильних елементів/руковицтво користувача/корпус |
| Максимальна довжина VGA | 310 |
| Матеріал | Сталь |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Задня панель: 1x 120мм |
| По напрямках | стандартний/офісний |
| Потужність комплектного БЖ | 400 Вт |
| Радіатори опціонально, мм | Задня панель: 120 |
| Роз'ємів USB 2.0 | 1 |
| Роз'ємів USB 3.0 | 1 |
| Розташування БЖ | верхнее |
| Тип корпусу | Mid Tower |
| Тип материнської плати | ATX/mini-ITX/micro-ATX |
| Ширина | 330 |
- Ціна: 1 726 ₴


