
Корпус 2E 2E-V285B-400 Credo V285B-400 з БЖ 2E 2E-V285B-400 ATX400, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 1x120мм, VGA 300мм, mATX,
1 572 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER2E-V285B-400
Передня та бічні панелі перфоровані, що забезпечує активну циркуляцію повітряних потоків. Отвори мають оптимальний діаметр, затримують пил та дрібні частинки ззовні.
Виготовлений із сталі 0.7 мм. Типорозмір корпусу Mini Tower - це сумісність із материнськими платами Micro ATX, Mini ITX. 2E Credo V285B-400 підійде для складання компактної домашньої або офісної системи, а також бюджетної, середнього рівня робочої станції. Виглядає бездоганно та сучасно.
Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів та численних плат розширення (4 слоти розширення), відеоадаптера довжиною до 300мм. У корпусі передбачено простір для акуратного розміщення кабелів, можна встановити два вентилятори, охолодження для процесора висотою до 160мм.
У корпусі встановлено 1х120мм вентилятор на задній панелі. Для підключення, керування та контролю за комп'ютерною периферією в арсеналі корпусу є роз'єми 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, HD AUDIO+MIC, кнопки та індикатори Power, LED, HDD LED, що розташовані на передній панелі. Це зручно в процесі експлуатації.
У корпус вбудований блок живлення (з кабелем живлення), потужністю 400W - верхнє розташування. У комплектацію моделі включено інструкцію та набір кріпильних елементів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо ( мікрофон / навушники ) | 1 |
| Вентилятори (опційно) | Задня панель: 1 x 120 мм |
| Вага | 3.35 |
| Висота | 188 |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 160 |
| Внутрішніх відсіків 2.5" | 2 (3) |
| Внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Глибина | 375 |
| Додатково | 1xUSB Type C |
| Кнопки | Power/HDD LED/LED+ |
| Максимальна довжина VGA | 300 |
| Матеріал | Сталь |
| Отворів під слоти розширення | 5 |
| Охолодження | Задня панель: 1x 120мм |
| По напрямках | стандартний/офісний |
| Потужність комплектного БЖ | 400 Вт |
| Роз'ємів USB 2.0 | 1 |
| Роз'ємів USB 3.0 | 1 |
| Розташування БЖ | верхнее |
| Тип корпусу | Mini Tower |
| Тип материнської плати | mini-ITX/micro-ATX |
| Ширина | 310 |
- Ціна: 1 572 ₴


