
Джерело безперебійного живлення APC SRT6KRMXLI Smart-UPS Online 6000VA/6000W, RM 4U, LCD, USB, RS232, 6xC13, 4xC19
363 994 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERSRT6KRMXLI
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джерело безперебійного живлення Smart-UPS SRT 6000VA RM - це потужний та надійний пристрій для забезпечення стійкого електроживлення обладнання. З потужністю 6000 ВА, це джерело живлення забезпечує ефективний захист від перебоїв в електропостачанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 902 |
| Імпульсний захист | 480Дж |
| Інтерфейси управління | USB/SmartSlot/RJ45/10/100 Base-T |
| Байпас (включення безпосередньо) | ручний/автоматичний |
| Вага | 60 |
| Вид | ДБЖ серверів і мережевого обладнання |
| Висота ( unit ) | 4 U |
| Вихід | IEC-320-C13/IEC 320 C19/IEC Jumpers/Hard Wire 3 wire |
| Вхід | Hard Wire 3 wire |
| Вхідна напруга | 220 В/230 В/240 В |
| Вхідна частота, Гц | 40-70 |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна напруга | 220 В/230 В/240 В |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Діапазон вхідної напруги | 160-275 В |
| Ефективна вихідна потужність | 6000 |
| Захист | захист від короткого замикання/фільтрація перешкод |
| Макс. вихідна потужність | 6000 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 174 х 432 х 719 |
| Тип монтажу | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | безперервної дії (online) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Холодний старт | 1 |
| Колір | Чорний |
| Час повної зарядки | 180 |
| Час роботи за повного навантаження | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 994 ₴




