Модель оснащено індикаторами для моніторингу стану батареї: світлодіоди вказують на різні рівні заряду – 25 %, 50 %, 75 % і 100 %. Також передбачено індикатор, який сигналізує про робочий стан пристрою. Інтелектуальна система захисту убезпечує від перезаряджання, глибокого розрядження і короткого замикання, гарантуючи довговічність і безпеку використання. Максимальна вихідна потужність становить 17 Вт. Крім того, ДБЖ автоматично вимикає розніми, якщо потужність перевищує допустимий ліміт, запобігаючи пошкодженню підключених пристроїв. У разі знеструмлення, пристрій автоматично переходить у режим акумулятора, забезпечуючи безперервну роботу.
Важливою особливістю є підтримання технології Power Over Ethernet (POE), яка дає змогу одночасно забезпечувати живлення і передавати дані, спрощуючи налаштування і зменшуючи кількість необхідних кабелів. Також конструкцією передбачено найнеобхідніші інтерфейси:
- вихідний рознім USB (5 В постійного струму): згодиться для заряджання смартфонів, планшетів тощо;
- вхідний рознім змінного струму 100–240 В, 1 А: для підключення до джерела живлення;
- вихідні розніми DC (5 В, 9 В, 12 В): для підключення пристроїв із різними вимогами щодо напруги;
- Ethernet (LAN і POE-вихід 15/24 В): для передавання даних і живлення за допомогою одного кабелю;
- селектор вихідної напруги POE (15/24 В): для точного налаштування вихідної напруги залежно від потреб підключеного пристрою.
У комплекті з джерелом безперебійного живлення надано всі необхідні аксесуари, включно з кабелем живлення змінного струму для під’єднання до мережі та Y-кабелем для виходу постійного струму, який дає змогу підключати пристрої до ДБЖ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 8800 |
| Вага | 0.4 |
| Вид | ДБЖ комп\'ютерні та побутові |
| Вихід | USB/DC/POE |
| Вхідна напруга | 100-240В |
| Вихідна напруга | 12В/15В/5 В/24 В/9 В |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Макс. вихідна потужність | 17 |
| Максимальний струм | 1 A |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 30 x 175 x 105 |
| Тип батареї | літій-іонні |
| Тип монтажу | настільний (desktop) |
| Тип пристрою | резервний (Off-line) |
- Ціна: 1 376 ₴











