
Джерело безперебійного живлення APC BE1050G2-GR Back-UPS 1050VA/600W, USB charging port, USB, 6+2 Schuko
9 295 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERBE1050G2-GR
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS 1050VA/600W – надійний захист ваших пристроїв під час перебоїв електропостачання. Потужність 1050 ВА/600 Вт, вхідна напруга 180-266 В. Оснащений 8 розетками Schuko (6 із батарейною підтримкою, 2 – із функцією мережевого фільтра) і захистом ліній передачі даних (RJ-45).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Інтерфейс | USB/RJ-45 10/100 Base-T |
| Вага | 4 |
| Вид | ДБЖ комп\'ютерні та побутові |
| Вихід | 6+2 Schuko |
| Вхід | Schuko CEE 7/P |
| Вхідна напруга | 220 В/230 В |
| Вхідна частота, Гц | 47-63 |
| Вихідна напруга | 220 В/230 В |
| Відносна вологість | 0-90 % |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Діапазон вхідної напруги | 180-266В |
| Ефективна вихідна потужність | 600 |
| Макс. вихідна потужність | 1050 |
| Максимальний ККД | 80 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 120 х 130 х 365 |
| Стандарти | CE/EAC/МЕК 62040-1:2019/A11:2021/МЕК 62040-2:2006/AC:2006/МЕК 62040-2:2018 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | резервний (Off-line) |
| Рівень шуму | 45 |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від батарей | 1хв 49сек/7 хв 21сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 295 ₴







