
Джерело безперебійного живлення Eaton 5P850IG2 5P G2, 850VA/680W, LCD, USB, RS232, 6xC13
31 192 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER5P850IG2
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сертифікати та безпека:
- Безпека: Відповідність стандартам IEC/EN 62040-1, UL 1778 гарантує безпеку пристрою при експлуатації.
- Сертифікація: Пройшов сертифікацію за стандартами IEC/EN 62040-2, IEC/EN 62040-3 (продуктивність), CE, cTUVus, що підтверджує відповідність якості та надійності пристрою.
Додаткові функції:
- Моніторинг та управління: ДБЖ може бути підключене до мережі через USB або RS-232, що дозволяє здійснювати моніторинг і управління станом пристрою та віддалено контролювати його роботу.
- Захист: ДБЖ забезпечує захист від стрибків напруги, короткого замикання, перевантажень та інших можливих збоїв у електромережі.
Eaton UPS 5P 850i G2 — це ефективне та надійне рішення для забезпечення безперебійного живлення для малого та середнього бізнесу, а також для домашніх офісів. Завдяки високій ефективності, низькому рівню шуму та можливості заміни акумуляторів без зупинки роботи, цей UPS забезпечує надійний захист ваших пристроїв та їхню безперебійну роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Інтерфейс | USB/RS232/релейні контакти/1 міні модуль для дистанційного ввімкнення/вимкнення та дистанційного відключення виходів |
| Вага | 10.2 |
| Вид | ДБЖ серверів і мережевого обладнання |
| Вихід | IEC-320-C13 |
| Вхід | IEC-320-C14 |
| Вхідна напруга | 160-294 В |
| Вихідна частота, Гц | 50/60 |
| Відносна вологість | 0-90 % |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Гарантія на акумулятор | 2 |
| Додатково | керування зарядом батареї : ABM або метод заряджання при постійній напрузі/автоматичне тестування батареї/роз\'єм для NETWORK-M3, ModBus-MS або Relay-MS карт |
| Захист | захист від глибокого розряду |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 233 x 150 x 345 |
| Стандарти | CE/UKCA/Cm/Ukr/IEC/EN 62040-3/IEC/EN 62040-2/IEC/EN 62040-1/UL 1778/CSA-C22.2/KCC/cTUVus/BIS |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи за повного навантаження | 2 |
| Час роботи при половинному навантаженні | 10 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 192 ₴




