
Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX3000I 9SX, 3000VA/2700W, LCD, USB, RS232, 8xC13, 1xC19
130 786 ₴
- Готово до відправки
- Код: ER9SX3000I
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX 3000i (9SX3000I) потужністю 3000 ВА класу On-line c подвійним перетворенням забезпечить максимальний рівень захисту підключеного обладнання. Синусоїдальна вихідна напруга у всіх режимах роботи і нульовий час перемикання на акумулятори. Топологія подвійного перетворення постійно контролює вхідну мережу і регулює напругу і частоту. Вбудований лічильник заміни батарей та енергоспоживання в кіловат-годинах. Широкі можливості з дистанційного моніторингу та управління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлено батарей | 8 |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Інтерфейс | USB/1 клемна мініколодка/1 слот для карт/RS-232 |
| Вага | 33.4 |
| Вид | ДБЖ серверів і мережевого обладнання |
| Вихід | 8xC13/1xC19 |
| Вхід | C20 |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Відносна вологість | 0-96% (без конденсації) |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Дисплей | 1 |
| Довжина кабелю, м | 1.8 |
| Додатково | можливість підключення до 4-х додаткових батарей/керовані групи розеток |
| Діапазон вхідної напруги | 200-276 В |
| Ефективна вихідна потужність | 2700 |
| Захист | функція автовідключення |
| Комплектація | USB кабель/правила техніки безпеки/2 шнури для підключення обладнання/9SX UPS/кабель зв\'язку RS232/шнур для підключення до електромережі змін. струму |
| Макс. вихідна потужність | 3000 |
| Максимальний ККД | 99 |
| Напруга на зовнішні батареї | 12 |
| ПЗ | Intelligent Power |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 346 x 214 x 412 |
| Спотворення вихідної напруги | 3 |
| Тип батареї | свинцево-кислотна |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | онлайн із подвійним перетворенням |
| Рівень шуму | 45 |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи за повного навантаження | 6 |
| Час роботи при половинному навантаженні | 16хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 786 ₴







