
Джерело безперебійного живлення Eaton 5PX3000IRT3UG2 5PX G2, 3000VA/3000W, RT3U, LCD, USB, RS232, 8xC13, 2xC19
118 879 ₴
- Готово до відправки
- Код: ER5PX3000IRT3UG2
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Eaton 5PX 3000I RT3U G2 - це ДБЖ нового покоління від Eaton, який забезпечує 3000 VA та 3000 W потужності. Має вхід C20, вихідні роз’єми (8) C13 та (2) C19, і може бути встановлений як у стійку, так і у вигляді вежі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Інтерфейс | USB/1 роз\'єм для комунікаційної карти NMC/мініклемний блок для дистанційного ввімкнення/вимкнення/RS-232 |
| Вага | 31.1 |
| Вид | ДБЖ серверів і мережевого обладнання |
| Висота ( unit ) | 3U |
| Вихід | 8xC13/2xC19 |
| Вхідна напруга | 150-294 В |
| Вхідна частота, Гц | 47-70 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Гарантія на акумулятор | 2 |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | технологія Eaton ABM |
| Ефективна вихідна потужність | 3000 |
| Макс. вихідна потужність | 3000 |
| ПЗ | Power |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 129 x 438 x 483 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від батарей | 10/4 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 879 ₴



