
Джерело безперебійного живлення Eaton 9E2000IR 9E, 2000VA/1800W, RM 2U, LCD, USB, RS232, 6xC13
64 931 ₴
- Готово до відправки
- Код: ER9E2000IR
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Eaton 9E 2000i Rack2U - це безперебійне живлення (UPS) з потужністю 2000 ВА та 1600 Вт. Воно постійно контролює стан електромережі, регулюючи напругу та частоту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Інтерфейс | USB/RS232/1 клемна мініколодка |
| Вага | 29.9 |
| Вид | ДБЖ серверів і мережевого обладнання |
| Висота ( unit ) | 2U |
| Вихід | 6xC13 |
| Вхід | C14 |
| Вхідна напруга | 190-276 В/120-276 В |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна напруга | 220 В/230 В/240 В/208 В/200 В |
| Відносна вологість | 0-96% (без конденсації) |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | 1 гніздо для мережевої плати Network-MS, плат ModBus-MS або Relay/вбудований байпас/ABM і температурно-компенсований метод заряджання |
| Ефективна вихідна потужність | 1800 |
| Ефективність | ≥ 91% |
| Макс. вихідна потужність | 2000 |
| Максимальний ККД | 99 |
| ПЗ | Intelligent Power |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 86,5 x 438 x 608 |
| Тип монтажу | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | онлайн із подвійним перетворенням |
| Рівень шуму | 45 |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від батарей | 4.5/12 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 931 ₴











