
Джерело безперебійного живлення Eaton 9E2000I 9E, 2000VA/1600W, LCD, USB, RS232, 6xC13
51 256 ₴
- Готово до відправки
- Код: ER9E2000I
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Eaton 9E 2000i - це надійне безперебійне джерело живлення (UPS) з подвійним перетворенням, яке забезпечує захист від перебоїв у електроживленні. З потужністю 2000 ВА та вихідною потужністю 1600 Вт, цей UPS підтримує синусоїдальну форму вихідної хвилі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Інтерфейс | USB/RS232 |
| Вага | 15.8 |
| Вид | ДБЖ серверів і мережевого обладнання |
| Вихід | 6xC13 |
| Вхід | IEC-320-C14 |
| Вхідна частота, Гц | 40-70 |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна напруга | 220 В/230 В/240 В |
| Відносна вологість | 0-95% (без конденсації) |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | 1 гніздо для мережевої плати Network-MS, плат ModBus-MS або Relay/вбудований байпас/автоматичний тест батареї/Функція автоматичного вимкнення |
| Діапазон вхідної напруги | 176-300 В/100-300 В |
| Ефективна вихідна потужність | 1600 |
| Ефективність | ≥ 91% |
| Захист | захист від глибокого розряду |
| Комплектація | USB кабель/інструкція з безпеки/ДБЖ/послідовний кабель/короткий посібник |
| Макс. вихідна потужність | 2000 |
| ПЗ | Intelligent Power |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 399 x 330 x 190 |
| Тип батареї | свинцево-кислотна |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | онлайн із подвійним перетворенням |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від батарей | 16/10 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 256 ₴









