
Джерело безперебійного живлення APC SRV10KI Easy UPS SRV 10000VA/10000W, LCD, USB, RS232, Terminal out
248 648 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERSRV10KI
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості:
- Баштове ДБЖ з подвійним перетворенням 10 кВА/10 кВт з чистою синусоїдою
- Висока ефективність роботи в енергозберігаючому режимі ECO
- Подовжений термін служби акумулятора завдяки інтелектуальному заряджанню з температурною компенсацією
- Зручний РК-інтерфейс для отримання детальної та точної інформації про стан ДБЖ
ДБЖ On-Line має інтелектуальний слот для додаткової плати мережевого керування (AP9544, SRVSMB001, VGL9601l), яка дозволяє здійснювати моніторинг і керування ДБЖ через мережу. ДБЖ можна підключити до платформи EcoStruxure IT або до сторонніх платформ централізованого керування. Вбудований автоматичний і ручний байпас забезпечують безперебійне живлення навантаження навіть у разі виявлення внутрішньої несправності або помилки в ДБЖ. На ДБЖ та вбудовану свинцево-кислотну батарею надається 2-річна гарантія. Ідеально підходить для невеликих центрів обробки даних, виробничих приміщень, комп'ютерних класів, мережевих пристроїв зберігання даних, телекомунікаційних та медичних ІТ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Імпульсний захист | 600Дж |
| Інтерфейс | USB/RS-232 |
| Вага | 65 |
| Вид | ДБЖ серверів і мережевого обладнання |
| Вхідна напруга | 110-300 В/176-300 В |
| Вхідна частота, Гц | 40-70 |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна напруга | 220 В/230 В/240 В |
| Відносна вологість | 0-95% (без конденсації) |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | аварійне відключення живлення/вбудований байпас |
| Ефективна вихідна потужність | 10000 |
| Захист | IP 20 |
| Макс. вихідна потужність | 10000 |
| Максимальний ККД | 94 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 68.5х19х44.7 |
| Стандарти | EN/IEC 62040-2:2018/EN/IEC 62040-2:2006/AC:2006/EN/IEC 62040-1:2019/A11:2021 |
| Тип батареї | свинцево-кислотна |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | Terminal block |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | онлайн із подвійним перетворенням |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від батарей | 9.6/2.9 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 648 ₴




