
Інвертор 2E 2E-HI3500 HI3500, 3500W, 24V - 230V, LCD, AVR, Terminal in&out
23 416 ₴
- Готово до відправки
- Код: ER2E-HI3500
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
- Чиста синусоїда
- Зовнішні АКБ підбираються під бажаний час автономії
- Вбудовані функції захисту
- Сумісність із генераторами
- Режим ECO
- LCD-екран
- Сигнальний зумер
- Розетки немає, підключення через Terminal block
- Можливість вибору вихідної напруги 220/230/240 В
- Можливість вибору току заряджання
Переваги інверторів
Наразі інвертори особливо затребувані та популярні. З-поміж переваг варто відзначити широкий діапазон вхідної напруги, здатність роботи в режимі перевантаження.
Вбудовані функції захисту для безпеки використання
Інвертор 2E HI3500 має вбудовані функції захисту, а саме: від перенапруги, короткого замикання, зниження напруги, перезаряджання, перегрівання та критичного розряджання.
Сумісність із генераторами
2E HI3500 згодиться для розв’язання нескладних завдань за умов аварійного припинення електропостачання чи недоступності централізованої електромережі, зокрема дасть змогу заживити котел чи холодильник, використовуючи генератор.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Без внутрішніх батарей | 1 |
| Вага | 36 |
| Вид | ДБЖ комп\'ютерні та побутові |
| Вхідна напруга | 24 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна напруга | 220 В/230 В/240 В |
| Відносна вологість | до 93% |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Додатково | ECO режим |
| Діапазон вхідної напруги | 20-30 В/156-294 В/0-264 В/104-294 В |
| Ефективна вихідна потужність | 3500 |
| Захист | захист від короткого замикання/захист від перевантажень/захист від перенапруги/захист від перезарядження/захист від перегріву/захист від низького заряду батареї/захист від низької напруги |
| Перевантаження | 110% for 2 min/125% for 1 min/150% for 10 s/110% for 1 min/125% for 10 s/150% for 5 s |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 209x302x479 |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | Terminal block |
| Тип монтажу | класичний (tower)/монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час перемикання на батарею | 11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 416 ₴








