Переваги інверторів
Наразі інвертори особливо затребувані та популярні. З-поміж переваг варто відзначити широкий діапазон вхідної напруги, здатність роботи в режимі перевантаження.
Вбудовані функції захисту для безпеки використання
Інвертор 2E HI2500 має вбудовані функції захисту, а саме: від перенапруги, короткого замикання, зниження напруги, перезаряджання, перегрівання та критичного розряджання.
Сумісність із генераторами
2E HI2500 згодиться для розв’язання завдань за умов аварійного припинення електропостачання чи недоступності централізованої електромережі, зокрема дасть змогу заживити котел чи холодильник, використовуючи генератор.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Без внутрішніх батарей | 1 |
| Вага | 32 |
| Вид | ДБЖ комп\'ютерні та побутові |
| Вхід | 24 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна напруга | 220 В/230 В/240 В |
| Відносна вологість | до 93% |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Додатково | ECO режим |
| Діапазон вхідної напруги | 20-30 В/156-294 В/0-264 В/104-294 В |
| Ефективна вихідна потужність | 2500 |
| Захист | захист від короткого замикання/захист від перевантажень/захист від перенапруги/захист від перезарядження/захист від перегріву/захист від низького заряду батареї/захист від низької напруги |
| Перевантаження | 110% for 2 min/125% for 1 min/150% for 10 s/110% for 1 min/125% for 10 s/150% for 5 s |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 160x293x280 |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | Terminal block |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час перемикання на батарею | 11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 627 ₴









