ДБЖ можна встановити в 19-дюймовому корпусі (напрямні DN-170109 необхідні додатково) або у вигляді окремої вежі з підставкою. Опціонально доступна карта SNMP, що дозволяє віддалене управління через локальну мережу.
Батарейний блок DN-170108 - працює виключно з:
- Силовий блок DIGITUS Power Module, 6kVA/6kW, LCD, Hardwire In/Out, RS232, USB, Rack/Tower DN-170106;
- Силовий блок DIGITUS Power Module, 10kVA/10kW, LCD, Hardwire In/Out, RS232, USB, Rack/Tower DN-170107.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Інтерфейс | RS232/паралельний інтерфейс/комунікаційний слот для картки SNMP |
| Вага | 14 |
| Вид | ДБЖ серверів і мережевого обладнання |
| Вихідна напруга | 220 В/230 В/240 В/208 В |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Гарантія на акумулятор | 1 |
| Гаряча заміна акумулятора | 1 |
| Дисплей | 1 |
| Діапазон вхідної напруги | 120 - 276 В |
| Ефективна вихідна потужність | 6000 |
| Ефективність | > 93.5% |
| Захист | IP 20 |
| Макс. вихідна потужність | 6000 |
| Перевантаження | 105% - 110% for 10 min/110% -130% (1 хв)/130% (200 мс) |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 86.5х440х620 |
| Тип монтажу | класичний (tower)/монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | подвійне перетворення |
| Рівень шуму | 55 |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 458 ₴








