
Джерело безперебійного живлення DIGITUS 1500VA/900W, LCD, RJ45, RS232, USB, 4xSchuko
9 074 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERDN-170075
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високопродуктивний захист для вашого бізнесу та офісних комп’ютерних систем від втрати та пошкодження даних
- Підвищення та зниження AVR для стабілізації напруги
- Швидкий час перемикання у разі відключення електроенергії
- Компактний корпус для заощадження місця у вашій ІТ-інфраструктурі
- Швидкий час зарядки
- Створюють низький рівень шуму до 40 дб
- Чудовий функціонал управління мікропроцесором гарантує високу надійність у разі збою живлення
- Автоматичний перезапуск із відновленням напруги
- Функція "холодного запуску"
- Сигнали тривоги: режим роботи від батареї (кожні 10 секунд), низький рівень заряду батареї (кожну секунду), перевантаження (кожні 0,5 секунди), помилка (безперервно)
- З захистом від перевантаження, розрядження та перезаряджання
- Знижувальний/підвищуючий перетворювач для стабілізації напруги
- РК-дисплей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Інтерфейс | Rj45 /USB Type B/RS-232 |
| Вага | 10.1 |
| Вид | ДБЖ комп\'ютерні та побутові |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Гарантія на акумулятор | 1 |
| Діапазон вхідної напруги | 162-290В |
| Ефективна вихідна потужність | 900 |
| Макс. вихідна потужність | 1500 |
| Напруга на зовнішні батареї | 12 |
| Регулювання напруги | 1 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 198 x 158 x 380 |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Типовий час перезарядки (до 90%) | 6-8 рік |
| Рівень шуму | 40 |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 074 ₴





