
Джерело безперебійного живлення DIGITUS 1000VA/600W, LCD, RJ45, RS232, USB, 4xSchuko
6 910 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERDN-170074
DIGITUS® Line-Interactive UPS мають компактні розміри та чудове мікропроцесорне керування, що гарантує високу надійність. Завдяки зручній експлуатації вони забезпечують високопродуктивний захист для вашого бізнесу та офісних комп’ютерних систем від втрати та пошкодження даних. Такі функції, як захист від перевантаження, розряду та перезаряду, функції холодного пуску та функції енергозбереження, а також система акустичної сигналізації — це лише деякі переваги блоків ДБЖ DIGITUS® Line-Interactive.
Чудове управління мікропроцесами гарантує високу надійність у разі збою електроенергії
Автоматичний перезапуск під час відновлення змінного струму
Функція холодного старту
Тип підключення: 4x розетки Schuko, 2x RJ45, 1x RS232, 1x USB 2.0 типу B
Вхідна напруга: 230 В змінного струму
Діапазон напруг: 162-290 В змінного струму
Діапазон частот: 50 Гц (автоматичне визначення)
Вихідна напруга: 230 В змінного струму ± 10%
Регулювання напруги змінного струму (режим батареї): 10%
Потужність: 1000 ВА/600 Вт
Діапазон частот (режим батареї): 50 Гц ± 1%
Типовий час передачі: 2-6 мс
Форма хвилі (режим батареї): імітована синусоїда
Акумулятор: 12V/7Ah x 2
Типовий час зарядки: 6-8 годин для відновлення 90% ємності
Звукові сигнали: режим роботи батареї (звучить кожні 10 секунд), низький заряд батареї (звучить кожну секунду), перевантаження (звучить кожні 0,5 секунди), несправність (звучить безперервно)
Вологість: 0-95% RH @ 0 °C до +40 °C (без конденсації)
Рівень шуму: менше 40 дБ
Підвищувальний і знижувальний AVR для стабілізації напруги
LCD дисплей
Із захистом від перевантаження, розряду та перезаряду
Розміри (В x Ш x Г): 162 x 150 x 338 мм
Вага: 7,8 кг
Установка: Настільний
Вилка: CEE7/7
Потужність: 600VA – 1000VA
Технологія: Line-interactive
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Інтерфейс | Rj45 /USB Type B/RS-232 |
| Вага | 7.8 |
| Вид | ДБЖ комп\'ютерні та побутові |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Гарантія на акумулятор | 1 |
| Діапазон вхідної напруги | 162-290В |
| Ефективна вихідна потужність | 600 |
| Макс. вихідна потужність | 1000 |
| Напруга на зовнішні батареї | 12 |
| Регулювання напруги | 1 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 162 x 150 x 338 |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Типовий час перезарядки (до 90%) | 6-8 рік |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 6 910 ₴







