BVX1200LI представляє з себе лінійно-інтерактивне (line-interactive) джерело безперебійного електроживлення - забезпечує стабілізацію напруги на виході за рахунок наявності автоматичного регулятора напруги (AVR), частота при цьому не змінюється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Імпульсний захист | 273Дж |
| Вага | 7.5 |
| Вид | ДБЖ комп\'ютерні та побутові |
| Вихід | IEC |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вихідна частота, Гц | 49 – 61 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Довжина кабелю, м | 1.2 |
| Додатково | світлодіодний індикатор/автоматична стабілізація напруги AVR |
| Діапазон вхідної напруги | 140-300 В |
| Ефективна вихідна потужність | 650 |
| Макс. вихідна потужність | 1200 |
| Напруга на зовнішні батареї | 12 |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Роз'ємів з резервом | 6 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 190 x 140 x 390 |
| Тип батареї | свинцево-кислотна |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Рівень шуму | 40 |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час перемикання на батарею | 6 |
| Час повної зарядки | 480 |
| Час роботи за повного навантаження | 1 |
| Час роботи при половинному навантаженні | 6.5 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 139 ₴








