
Джерело безперебійного живлення DIGITUS 800VA/480W, LED, RJ45, USB, 4xSchuko+3xC13
5 559 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERDN-170111
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лінійні інтерактивні моделі ДБЖ забезпечують захист від відключення електроенергії, пошкоджень від перенапруг, втрати даних та багато іншого. Лінійна інтерактивна серія виділяється своєю зручною роботою, високим рівнем продуктивності та безпекою завдяки вбудованому мікропроцесорному блоку управління. Захистіть себе від втрати даних та пошкодження пристроїв дому та офісу. Зберігайте свої пристрої з функцією AVR, яка завжди автоматично забезпечує потрібну напругу та запобігає перенапрузі. Ця серія ДБЖ оснащена додатковими функціями безпеки, захистом від перевантаження, захистом від розрядження та перезарядкою, а також функцією холодного пуску та енергозбереженням. З системою USV втрати даних та збитки - це минуле.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлено батарей | 1 |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Ємність батареї | 9 |
| Інтерфейс | Rj45 /USB Type A/USB Type B |
| Вага | 5.2 |
| Вид | ДБЖ комп\'ютерні та побутові |
| Вихід | IEC-320-C13 |
| Вхід | CEE 7/4 «Schuko» |
| Вхідна напруга | 220 В/240 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Гарантія на акумулятор | 1 |
| Додатково | світлодіодний індикатор/автоматичний перезапуск при відновленні напруги мережі |
| Діапазон вхідної напруги | 162-290В |
| Ефективна вихідна потужність | 480 |
| Захист | звукова сигналізація/захист від перенапруги/захист від розрядки/перезарядки |
| Макс. вихідна потужність | 800 |
| Модель батареї | VRLA AGM |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 285 x 202 x 90 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Рівень шуму | 40 |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час перемикання на батарею | 2 |
| Час повної зарядки | 480 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 559 ₴





